شهادت یک پدر فلسطینی هنگام بازداشت پسرش در اردوگاه قلندیا

به دنبال یورش بامداد امروز سربازان اسرائیلی به اردوگاه قلندیا با هدف بازداشت چند جوان فلسطینی، درگیری‌هایی میان آنها و خانواده‌های فلسطینی شکل گرفت و پدر یکی از این جوانان فلسطینی نیز به ضرب گلوله سربازان اسرائیلی به شهادت رسید.

به گزارش نخ نیوز، برخی منابع در مرکز پزشکی فلسطین در رام‌الله در گفتگو العربی الجدید تایید کردند که سمیر عونی اصلان، فلسطینی ۴۵ ساله بامداد امروز (پنج‌شنبه) هنگام بازداشت پسرش در اردوگاه قلندیا در شمال قدس اشغالی، در اثر شلیک مستقیم سربازان اسرائیلی به قلبش به شهادت رسید.
به گفته منابع فلسطینی، گروهی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به منزل این شهروند فلسطینی برای بازداشت رمزی اصلان، پسر این خانواده به منزل آنها در اردوگاه قلندیا یورش برده و رمزی را با چشمان بسته از خانه خارج کردند، اصلان که برای حمایت از پسرش به دنبال او از خانه بیرون می‌آمد، هدف تیراندازی سربازان اسرائیلی قرار گرفت و همانجا به شهادت رسید.
به گفته ساکنان اردوگاه قلندیا، سربازان اسرائیلی بامداد امروز به این اردوگاه یورش برده و حدود ۱۰ تن از جوانان آن را بازداشت کردند که موجب درگیری‌هایی میان آنها و خانواده‌های این جوانان شد و سربازان اسرائیلی به سمت آنها تیراندازی کردند.
جنبش فتح در بیانیه‌ای علاوه بر عزای عمومی برای ادای احترام به روح این شهید، اعتصاب سراسری و بسیج عمومی نیروها را برای مقابله با اشغالگران اعلام کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا