دغدغه خانم های قمی برای پیدا کردن بهترین قالیشویی قم

در روز های پایانی سال یعنی قبل از عید یکی از دغدغه های خانم ها پیدا کردن یک قالیشویی معتبر است، که این بار به گزارش همکاران ما در شهر قم متوجه شدیم که یکی از مجموعه های خوب و معتبر توانسته این مشکل را رفع کند. نام این مجموعه که نقدونه است لیست کاملی از قالیشوی قم را در صفحه مربوط به شهر قم قرار داده و کاربرانی که به این صفحه مراجعه میکنند میتوانند نظرات خودشان را نسبت به قالیشویی های این شهر درج کنند تا کاربران جدید با استفاده از این نظرات یک قالیشویی خوب و معتبر را انتخاب کنند.

البته طبق بررسی های انجام شده متوجه شدیم که سایت هایی مطرح دیگه ایی همچون قالینا، پی جو، بیلورد 24، 118 مشاغل و غیره هم تقریبا کار معرفی قالیشویی را انجام میدهند ولی سایت نقدونه به طور کامل تری با بهترین روش این مشکل را برای کاربرانش رفع کرده ا همین رو جزو محبوب ترین سایت های انتخاب قالیشویی به حساب می آید.

استان قم با جمعیت 1.200.000 نفری جزو کلان شهر های ایران به حساب می آید و قطعا به نسبت جمعیت تعداد قالیشویی های مجاز و غیر مجاز هم زیاد میباشد که انتخاب از بین این تعداد قالیشویی کار دشواری است.

با بررسی های بیشتر از این مجموعه متوجه شدیم که این خدمات عالی قالیشویی را علاوه بر شهر قم برای دیگر شهر های ایران مثل: بابل، بابلسر، سرخرود، محمود آباد، نوشهر، چالوس، ساری، قائمشهر، آبادان، اهواز، مشهد،خرمشهر، فریدونکنار، نکا، آمل، تهران و رشت هم فراهم کرده است. در واقع افرادی که در این شهر ها هم زندگی میکنند میتوانند از خدمات این سایت بهرمند شوند.

منبع: نقدونه
https://naghdoneh.ir/list-carpet-washing-qom/

منبع
نقدونه
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا