کاهش چشم‌گیر تاخوردگی نمایشگر MIX Fold 2 شیائومی

گفته می‌شود که تاخوردگی نمایشگر گوشی تاشدنی Xiaomi MIX Fold 2 کمتر از نسل قبل به‌چشم خواهد آمد.

Digital Chat Station، فاش‌کننده‌ی نام‌آشنای دنیای فناوری، برخی از مشخصات فنی نمایشگر گوشی تاشدنی موردانتظار MIX Fold 2 شیائومی را در Weibo، شبکه‌ی اجتماعی چینی، فاش کرد. میکس فولد ۲ از طراحی مشابهی با خانواده‌ی فولد سامسونگ بهره می‌برد و نمایشگری داخل به‌قطر ۸ اینچ و نمایشگر کاور به‌قطر ۶٫۵ اینچ خواهد بود.

اطلاعات فاش‌شده از نمایشگر MIX Fold 2

گفته می‌شود که تاشدنی جدید شیائومی از نمایشگری با تاخوردگی به‌مراتب کمتر از نسل قبل بهره خواهد برد و هر دو نمایشگر از نرخ نوسازی بالغ‌بر ۱۲۰ هرتز پشتیبانی خواهند کرد؛ در‌حالی‌که نرخ نوسازی نمایشگر کاور در نسل نخست به ۶۰ هرتز محدود بود. به‌منظور محافظت از چشمان کاربر، پنل‌های MIX Fold 2 از DC Dimming برای تغییر روشنایی استفاده خواهند کرد و نرخ نوسازی نمایشگر داخلی نیز به‌لطف فناوری LTPO، متغیر خواهد بود.

Digital Chat Station می‌گوید گوشی هوشمند MIX Fold 2 در ابتدا قرار بود با تراشه‌ی Snapdragon 8 Gen 1‌ وارد بازار شود؛ اما اکنون احتمالاً این دستگاه تاشدنی با تراشه‌ی Snapdragon 8 Gen 1 Plus ساخت TSMC‌ از راه خواهد رسید؛ تراشه‌ای که قرار است مشکلات داغ‌شدن و افت عملکرد نسخه‌ی عادی را از میان ببرد.

انتظار می‌رود Xiaomi MIX Fold 2 در میانه‌ی سال ۲۰۲۲ با برچسب قیمتی ۹,۹۹۹ یوان (تقریباً ۱,۵۷۰ دلار) از راه برسد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا