دولت نگاه ویژه‌ای به دانشجویان دارد/تلاش برای رفع مشکلات مطرح شده از سوی دانشجویان در اسرع وقت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع دانشجویان خوابگاه الزهرا(س) نقش دانشجویان در حرکت علمی کشور را راهبردی و با اهمیت دانست و گفت: دولت نگاه ویژه‌ای به دانشجویان و امید فراوانی به جنبش نرم‌افزاری که در اختیار کشور قرار خواهند داد، دارد.
به گزارش نخ نیوز، دکتر بهرام عین اللهی در جمع دانشجویان خوابگاه الزهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی ایران با تبریک ۱۶ آذر و روز دانشجو ضمن گفت‌وگو با دانشجویان و شنیدن دغدغه‌های آنان، اظهار کرد: وزارت بهداشت تلاش دارد تا شرایط مناسبی را برای تحصیل و زندگی دانشجویان فراهم کند. همچنین سعی خواهیم کرد مشکلات مطرح شده توسط دانشجویان در اسرع وقت برطرف شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین بر لزوم توجه رؤسای دانشگاه‌ها به معیشت و رفاه دانشجویان تاکید کرد و گفت: همه سعی ما بر آن است که دانشجویان با خاطری آسوده و بدون دغدغه‌های رفاهی به تحصیل و تولید علم بپردازند.
وی در ادامه به جایگاه پرستاران در کشور اشاره کرد و افزود: پرستاران با ایثار و فداکاری، نقش مهمی در ارتقای نظام سلامت کشور ایفا می‌کنند و وزارت بهداشت، ضمن تلاش برای بهبود شرایط ایشان، قدردان زحمات آنهاست.
به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر عین اللهی در پایان سخنان خود، از دانشجویان خواست تا ارتباط خود را برای حل مشکلات با مسؤولان بیشتر کنند و گفت: آماده شنیدن نظرات و پیشنهادهای دانشجویان هستیم و از دریافت نظرات دانشجویان استقبال می‌کنیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا