وزیر دفاع آمریکا از رژیم صهیونیستی خواست اوضاع را آرام کند

وزیر دفاع آمریکا از وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواست برای آرام‌سازی اوضاع میان اسرائیل و گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه اقداماتی را اتخاذ کند.

به گزارش نخ نیوز، به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، وزارت دفاع آمریکا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، لوید آستین، وزیر دفاع این کشور از بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواست تا برای آرام‌سازی اوضاع میان اسرائیل و گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه اقداماتی را اتخاذ کند.در این بیانیه همچنین آمده است: وزیر دفاع آمریکا ضمن ابراز نگرانی نسبت به گزارش‌های مربوط به قربانیان غیرنظامی در جریان حملات رژیم صهیونیستی، از بنی گانتس خواست تا در زمانی مناسب درخصوص قربانیان غیرنظامی در نتیجه حملات اسرائیلی تحقیقاتی را انجام دهد.در عین حال وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی ضد فلسطینی بر حق اسرائیل در دفاع از خودش و پایبندی همیشگی ایالات متحده از امنیت “اسرائیل” تاکید کرد.
نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی عصر جمعه با هدف قرار دادن یک منزل مسکونی در نوار غزه صفحه جدیدی از جنایات این رژیم را گشودند و چندین زن و کودک فلسطینی را به همراه یک فرمانده جهاد اسلامی به شهادت رساندند. نیروهای مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به این جنایت اراضی اشغالی را آماج موشک‌ها و راکت‌های خود کرده و صهیونیست‌ها را روانه پناهگاه‌ها کردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا