یک میلیون و 295 هزار نفر در یک ماه گذشته عضو سجام شدند

به گزارش نخ نیز، مدیریت راهبری سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) اعلام کرد: بسیاری از نهادهای مالی بازار سرمایه (کارگزاران، شرکت های تامین سرمایه، سبدگردان، صندوق های سرمایه گذاری و …) از سرویس های فراوان سامانه سجام استفاده می کنند.

بر اساس این گزارش، ثبت نام مشتریان، بروز رسانی اطلاعات سهامداران، واریز سود و عملیات تسویه، اطلاعات بانکی، ارتباطی و پستی از مهم ترین سرویس های سامانه سجام است که نهادهای مالی بازار سرمایه از این سرویس ها استفاده می کنند.

رکوردهای تاریخی سجام

جزییات اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که بیشترین تعداد ثبت نام در سامانه سجام از ابتدای فعالیت تا به امروز 424 هزار و 573 نفر و بیشترین تعداد احراز هویت در یک روز نیز 360 هزار و 390 نفر بوده است.

 آمار ثبت نام کنندگان سجام در 11 ماه ابتدایی 1400

گفتنی است آمارها حاکی از آن است که در طی 11 ماه ابتدایی سال جاری تعداد کل ثبت نام ها به یک میلیون و 295 هزار و 456 نفر و تعداد کل احراز هویت ها در سامانه سجام به یک میلیون و 555 هزار و 560 رسیده که بیشترین رکورد ثبت نام در سجام با 319 هزار و 492 نفر و بیشترین احراز هویت با 353 هزار و 338 نفر به فروردین ماه سال جاری اختصاص پیدا کرده است.

10 سهامدار بالای 100 سال

بر اساس اطلاعات موجود 10 سهامدار بالای 100 سال در سامانه سجام ثبت نام کرده اند و احراز هویت شده اند.

در این فهرست، نام 8 خانم از استان های سیستان و بلوچستان (2 نفر)، خوزستان، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، زنجان و ایلام و دو مرد از استان های آذربایجان شرقی و فارس دیده می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا