عنوان خبر: بازدید میدانی شهردار جزیره خارگ از پروژه های عمرانی شهرداری
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
شنبه 15 اسفند 1394 - 09:29:08

نخ نیوز : به منظور تسریع در روند اجرای پروژه های شهری و بررسی و رفع مشکلات اجرایی، با حضور مهندس بارگاهی شهردارخارگ به همراه معاونان و مدیران از پروژه های عمرانی شهرداری در مناطق جزیره خارگ بازدید به عمل آمد.به گزارش نخ نیوز، شهردار جزیره خارگ بازدید های میدانی از روند اجرای پروژه های شهری را در راستای تسریع پیشرفت فیزیکی پروژه ها مهم بیان کرد و اجرای طرح های مختلف عمرانی را که با صرف بودجه قابل توجه شهرداری انجام می پذیرد، از اساسی ترین اقدام به منظور پیشرفت افق آینده شهر خارگ دانست.

احمد بارگاهی افزود: با توجه به احساس مسئولیتی که شهروندان برای رعایت حقوق شهروندی دارند و وظایف خود را در قبال شهرداری انجام می دهند، این ارتباط نیز دوسویه می باشد و شهرداری خارگ نیز با حساسیت و سرعت خاصی نسبت به انجام پروژه می پردازد.

وی تصریح کرد: امروز مردم از شهرداری ها انتظار احداث پروژه هایی دارند که رفاه و آسایش و امنیت را برای شان به ارمغان آورد و خوشبختانه با پی گیری های و اهتمام ویژه مسئولین شهرداری، پروژه ها طی زمان بندی مناسب و با کیفیت مطلوبی در حال پیشرفت می باشد.

مدیر ارشد شهری جزیره خارگ، پیشرفت فیزیکی پروژه ها را مطلوب عنوان کرد و گفت: تمامی سعی مان این است که پروژه ها در حداقل زمان ممکن به اتمام برسانیم و با توجه به اینکه برنامه تدوین شده با زمان بندی مشخصی در این راستا در نظر گرفته شده، تحقق این مهم را تسهیل نموده است.

گفتنی است در این برنامه سه ساعته از پروژه های شهرداری واقع در مناطق شهری شامل از جمله پروژه های مورد بازدید میتوان از پروژه بازارچه میوه و تر وبار،سنگ فرش خیابان ملوانان،نصب آلاچیق جدید درپارک ساحلی و پروژه توسعه آرامستان نام برد که بدون اغراق از پروژه های بی نظیر در سطح جزیره می باشندبازدید بعمل آمد.

گفتنی است در این بازدید شهردار و هیات همراه بارها مورد قدردانی و تقدیر شهروندان قدرشناس جزیره خارگ قرار گرفتند.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-9434.html )