عنوان خبر: دیدار روسای شوراهای دانش آموزی مدارس با شهردار واعضای شورای اسلامی خارگ
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
چهارشنبه 25 آذر 1394 - 20:55:31

نخ نیوز :روسای شوراهای دانش آموزی مدارس با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خارگ در سالن اجتماعات شهرداری در خصوص حل مشکلات مدارس دیدار کردند


به گزارش نخ نیوز ، جمشید شیخ زاده معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش و عضو شورای اسلامی شهر خارگ در دیدار با روسای شوراهای دانش آموزی مدارس خارگ ضمن اشاره به چگونگی تشکیل شوراهای دانش آموزی و وظایف اعضای شوراهای دانش آموزی بیان کرد : در مدارس منطقه خارک شوراهای دانش آموزی بسیار فعال هستند و مشکلات وکمبودهای مدارس از طریق شوراهای دانش آموزی رصد و به مدیر آموزشگاه و بعضا مسئولین محلی ارجاع داده می شود.

بارگاهی شهردار خارگ نیز در این جلسه ضمن تشکر ویژه از دانش آموزان  و مسئولین اداره آموزش وپرورش در خصوص برگزاری جلسه مذکور عنوان کرد : جای بسی خوشحالی وشادمانی است که در منطقه خارگ دانش آموزان مستعدی وجود دارد که به بهترین صورت ممکن می توانند در قالب روسای شوراهای دانش آموزی به حل مشکلات  جامعه کوچک خود یعنی مدرسه بپردازند .

شهردار خارگ ضمن شنیدن کلیه مسایل ومشکلات مطرح شده مدارس توسط روسای شوراهای دانش آموزی اظهار داشت : هر چه بتواتنیم تلاش خواهیم کرد تا مشکلات مدارس را مرتفع نماییم .

وی در ادامه بسیار به هوشمند شدن مدارس تاکید کرد و گفت : این حق مسلم دانش آموزان خارگی است که در منطقه نفت خیز خارگ بتوانند از بهترین امکانات آموزشی وپرورشی استفاده نمایند .

در پایان مقرر شد مشکلات مدارس از قبیل خرید وسایل ورزشی ، تعمیرات ساختمانهای مدارس ، سرویس دستگاههای تصفیه آب مدارس و احیای فضاهای سبز مدارس و.... توسط شهرداری و شورای شهر تا حد امکان بر طرف شود .

نخ نیوز | نفت خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-8969.html )