عنوان خبر: یکی از افتخارات شهر خارگ، بسیجیان این شهر است
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
سه شنبه 3 آذر 1394 - 08:19:11

نخ نیوز : یکی از افتخارات شهر خارگ، بسیجیان این شهر است و با تمام توان در این برنامه ها مشارکت می کنیم.


به گزارش نخ نیوز ، فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ با دکتر اسد روز مدیر منطقه پایانه نفتی خارگ دیدار و گفتگو کرد . عبدالکریم دانش آموز فرمانده بسیج خارگ در دیدار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: ثمرات و نتایج چنین سازمان مردمی را در سال‌های دفاع مقدس و بعد از آن در مقابله با تهاجم فرهنگی و در عرصه‌هایی نظیر اقتصاد مقاومتی شاهد بوده‌ایم.

وی در ادامه افزود، امروز نقش بسیج در جهان اسلام به‌عنوان الگوی بیداری اسلامی در کشورهایی که قرار بود ریشه اسلام زده شود بسیار مؤثر و شناخته شده است و ان‌شاءالله پرچم بسیج را با بصیرت حفظ خواهیم کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر ایثارگری در دوران دفاع مقدس با خون و شهادت بوده ، امروز نیز با مدیریت و کارجهادی مصداق پیدا می‌کند.

در ادامه این نشست دکتر عباس اسدروز مدیر منطقه پایانه نفتی خارگ بعد ازتبریک هفته بسیج با بیان اینکه شرکت پایانه های نفتی ایران به مدیریت مهندس موسوی در راس این شرکت همیشه نگاه مثبت به امور فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته است افزود: یکی از افتخارات شهر خارگ، بسیجیان این شهر است و با تمام توان در این برنامه ها مشارکت می کنیم.

وی در ادامه افزود،هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور سلف صالح حضرت امام، مقام معظم رهبری که نوای دلنشین و عاشقانه اش را با گوش جان شنیدیم كه : "بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند."

اسد روز در پایان این نشست اذعان داشت، بسیج که از بیانات بنیانگزار انقلاب اسلامی بیان می شود تشکلی خود جوش از مردم خدا جو، مخلص و فداکار است که برمبنای فرهنگ اسلام ناب محمدی واز همدلی وهمراهی یکا یک افراد مومن با یکدیگر به وجود آمده است تا براساس احساس تکلیف و حضور فعال در تمام عرصه ها از اصول و مبانی دینی که در حقیقت  آرمانهای انقلاب اسلامی است دفاع و پاسداری کنند.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-8887.html )