عنوان خبر: برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در جزیره خارگ طی هفته بسیج
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
چهارشنبه 27 آبان 1394 - 19:19:36

نخ نیوز :آغاز مسابقات ورزشی در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌ها برگزاری نشست روشنگری، دیدار از خانواده شهیدان توسط بسیجیان و پاسداران بخش دیگری از برنامه های شاخص هفته بسیج است.
به گزارش نخ نیوز ،حدود یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی در پنجم آذر ۱۳۵۸، فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند و به فرمان ایشان بسیج تشکیل شد. هفته بسیج همه ساله  از ۳۰ آبان آغاز می‌ شود و تا ششم آذر ادامه دارد.

کریم دانش آموز فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ در گفتگو با خبرنگار نخ نیوز اظهار داشت: بسيج لشكر مخلص و بی ادعایی است که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شده و از بدو شکل گیری خود تاکنون خدمات بسیار  ارزشمندی را به کشور ارائه کرده است.

به گفته وی نداى دلنشين تفكر و فرهنگ بسیجی امروز در جهان طنين انداز شده، به طوریکه دشمنان این نظام هم  به قدرت بزرگ آن پی برده است.

وی عنوان کرد:  اگر فرهنگ و تفکر  بسیجی در تمام عرصه‌های جامعه نهادینه شود، ما از هر لحاظ می توانیم آسوده خاطر باشیم، چون بسیج تنها نیرویی است که برخواسته از متن همین مردم است.

دانش آموز در ادامه به ویژه برنامه های شاخص هفته بسیج که با عنوان «بسیج دست قدرت خداست» نام‌گذاری شده، پرداخت و گفت: هفته بسیج فرصتی است تا بتوانیم دستاوردهای یکساله این نیروی مردمی مخلص را برای همگان تشریح کنیم.

وی ادامه داد: در روز جمعه نیز بسیجیان در میعادگاه‌های نماز جمعه جزیره خارگ در صفوف نماز عبادی سیاسی جمعه در بخش خارگ حضور خواهند داشت.

آغاز مسابقات ورزشی در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌ها برگزاری نشست روشنگری، دیدار از خانواده شهیدان توسط بسیجیان و پاسداران  بخش دیگری از برنامه های شاخص هفته بسیج است.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-8859.html )