عنوان خبر: افتتاح نمایشگاه دستاوردهای شرکت پایانه های نفتی ایران
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
سه شنبه 29 اسفند 1391 - 18:52:26

نخستین نمایشگاه دستاوردهای شرکت پایانه های نفتی ایران با هدف حمایت از تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی افتتاح شد.


به گزارش خبرگزاری نخ نیوز و به نقل از  روابط عمومی مدیریت عملیات عمومی، نخستین نمایشگاه دستاوردهای شرکت پایانه های نفتی ایران با هدف حمایت از تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و با پیام های جناب آقای مهندس قله بانی معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و آقای سید پیرروز موسوی مدیرعامل محترم شرکت پایانه های نفتی ایران در تاریخ 28/12/91 شروع به کار نمود.
در ابتدای این مراسم مهندس هاشم حقیقی مدیر محترم عملیات عمومی خارگ ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، پیام های مدیران عامل فوق را قرائت نمود. و در ادامه نیز محمودی بخشدار وِیژه خارگ ضمن یادآوری توجه به ساخت قطعات و تولیدات داخلی برای مقابله با فشارهای بین المللی و تحریم های خارجی به
اهمیت گرایش متخصصان داخلی  به ساخت ، تولید و ارتقاء جایگاه تحقیق، پژوهش و بکار گیری سرمایه های داخلی پرداخت و این امر را امری مهم ارزیابی نمود.
در پایان حجت الاسلام قادری امام جمعه موقت خارگ نیز ضمن تبریک 29 اسفند، سالروز ملی شدن صنعت نفت کشور به صنعت مردان، خواستار توجه مدیران به دستاوردهای جوانان گردید و در ادامه ضمن اقتتاح نمایشگاه، از قطعات تولیدی ارائه شده در سالن نمایشگاه بازدید به عمل آورد.نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-832.html )