عنوان خبر: طی برگزاری آیینی باشکوه از فرهنگیان منطقه خارگ تجلیل شد
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
جمعه 18 ارديبهشت 1394 - 19:39:29

نخ نیوز : به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم شورای اسلامی شهر خارگ طی مراسمی باشکوه در سالن سینماصدف از فرهنگیان منطقه خارگ تجلیل بعمل آورد


به گزارش نخ نیوز ، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم شورای اسلامی شهر خارگ طی مراسمی باشکوه در سالن سینماصدف از فرهنگیان منطقه خارگ تجلیل بعمل آورد .

در این مراسم باشکوه که با حضور فرهنگیان ، مسئولین محلی ،نظامی وانتظامی برگزارشد  حسن غلامی مجری برجسته صداو سیمای مرکز بوشهر که به دعوت شورای اسلامی شهر خارگ در مراسم حضور داشت به زیبایی هرچه تمامتر مراسم را اجرا نمود .

در ادامه برنامه مهندس مهدی باقری رئیس شورای اسلامی شهر خارگ ضمن گرمیداشت یاد وخاطره معلم بزرگوار آیت اله مطهری وروز معلم گفت :بنا به فرموده امام خمینی (ره) معلمی شغل انبیاء است وخداوند بلند مرتبه در کتاب مقدس خود می فرماید اولین معلم خداوند است، وقتی به این موارد می نگیریم درمی یابیم که باید مقام وجایگاه معلمین را ارج نهیم وخود معلمان نیز باید قدرومنزلت خود را بدانند .

باقری در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده شورای اسلامی خارگ برای آموزش وپرورش افزود:بر خود لازم دانستیم امسال در هفته بزرگداشت مقام معلم از معلمین زحمتکش ودلسوز جزیره به نحوی شایسته تجلیل بعمل آوریم و همه شرکت ها وارگانهای موجود در جزیره نیز باید در تجلیل از مقام شامخ معلمین نهایت تلاش وکوشش خود را انجام دهند .

در قسمتهای دیگر برنامه بارگاهی شهردار ، حقیقی مدیریت عملیات عمومی نیز ضمن تشکر وقدردانی از مقام معلمین زحمتکش منطقه گزارشی از فعالیتهایی که در خصوص رفاه فرهنگیان انجام داده بودندرا ارائه کردند و شهردار خارگ در حرکتی زیبا با انداختن حلقه گل بر گردن معلم دوران ابتدایی خود بر دستان این معلم بازنشسته بوسه زد .

لازم به ذکر می باشد تهیه قسمتی از هدایای روز معلم برای فرهنگیان منطقه نیز بر عهده شورای اسلامی شهر خارگ بود که به هر فرهنگی مبلغ 1000000ریال هدیه نقدی اهدا نمود.از دیگر هدایای اهدایی این مراسم هدایایی بود که مدیریت عملیات عمومی آقا هاشم حقیقی برای همکاران فرهنگی در نظر گرفته بود .

از دیگر برنامه های اجرایی در مراسم مذکور اجرای سرود زیبای دانش آموزان دبستان شهدا ، قرائت مقاله ،اجرای مسابقه بود .در پایان با اهدای گل وهدایا از کلیه معلمین منطقه به همراه بازنشستگان فرهنگی سنوات قبل که ساکن در جزیره هستند تجلیل بعمل آمد.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-8218.html )