عنوان خبر: به زودی نتایج پیگیری استان درباره انتقال پایانه های نفت اطلاع رسانی می شود
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
دوشنبه 31 فروردين 1394 - 14:35:46

نخ نیوز : معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: مسئولان ارشد استان با جدیت به دنبال جلوگیری از انتقال دفتر پایانه های نفت ایران از خارک به شیراز هستند و به زودی نتایج این پیگیری اطلاع رسانی می شود.


به گزارش نخ نیوز ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: مسئولان ارشد استان با جدیت به دنبال جلوگیری از انتقال دفتر پایانه های نفت ایران از خارک به شیراز هستند و به زودی نتایج این پیگیری اطلاع رسانی می شود.

به گزارش اتحاد جنوب؛ فتح اله حقیقی پیش از ظهر امروز در نخستین نشست خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار اتحاد جنوب، مبنی بر لزوم پاسخگویی سریع مسئولان به مردم با توجه به بار و فشار روانی که در موضوع انتقال پایانه ها بر آنان تحمیل شده است گفت: مردم از این موضوع ناراحت هستند و مسئولان استان این موضوع را به اطلاع دولتمردان رسانده اند و به شدت به دنبال جلوگیری از تضییع حقوق مردم استان در این قضیه هستند.

وی در ادامه به خبرنگار اتحاد جنوب که اصرار به پاسخ گویی مسئولان راجع به نتایج به دست آمده این پیگیری ها برای کاهش نگرانی های مردم داشت، تصریح کرد: اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته اما اجازه دهید نتیجه قطعی بعدا اعلام شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: ظرف مدت امروز تا فردا نتیجه پیگیری های استان در خصوص انتقال دفتر پایانه های نفت ایران از خارک به شیراز به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.




نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-8156.html )