عنوان خبر: اجرای برنامه راهبردی صرفه جویی هدفمند در پایانه های نفتی
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
چهارشنبه 17 مهر 1392 - 16:37:32

نخ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: با اجرای مدیریت اثربخش منابع مالی، برنامه راهبردی «صرفه جویی هدفمند» که در اولویت کاری این شرکت قرار داشت، در شش ماه نخست امسال با موفقیت و به طور کامل محقق شد.


مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: با اجرای مدیریت اثربخش منابع مالی، برنامه راهبردی «صرفه جویی هدفمند» که در اولویت کاری این شرکت قرار داشت، در شش ماه نخست امسال با موفقیت و به طور کامل محقق شد.

به گزارش نخ نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، سید پیروز موسوی در نشست با مدیران این شرکت یادآور شد: در حال حاضر خوشبختانه صرفه جویی های اثربخش و هدفمند در سطح شرکت اعمال شده است.

وی ادامه داد: این موفقیت با مشارکت تمامی همکاران در برنامه های صرفه جویی تعیین شده، علاقمندانه و با ابتکار و خلاقیت همراه بوده است.

موسوی افزود: در شش ماه نخست امسال، موفق شدیم بخش زیادی از هدف گذاری و سیاستگزاری ها را در این امر تحقق بخشیده و میلیاردها ریال صرفه جویی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: تشکیل کمیته بررسی اسناد در شرکت که سبب بررسی دقیق فنی تمامی درخواست های خرید و پیمان های پروژه ای مرتبط با هزینه های جاری شد از عوامل موثر در صرفه جویی های اعمال شده است.

موسوی گفت: کار این کمیته سه نفره موجب شد تا تمرکز بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات (نیروی انسانی و تجهیزات ) داخلی شرکت انجام شود و از واگذاری کار به پیمانکاران جلوگیری به عمل آید.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-3083.html )