عنوان خبر: تعیین سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی پایانه‌های نفتی
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
دوشنبه 10 تير 1392 - 21:48:16

نخ نیوز: سید پیروز موسوی، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حکمی، برومند شهبازی را به عنوان سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی این شرکت منصوب کرد.


نخ نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در این حکم، سازماندهی، برنامه‌ریزی، نظارت و هدایت فرآیندها و فعالیت‌های تدوین، کنترل، ارزیابی و بازنگری پروژه‌های سرمایه‌ای شرکت به عنوان اصلی‌ترین ماموریت مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت پایانه‌های نفتی ایران عنوان شده است.

در ابتدای این حکم خطاب به برومند شهبازی آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی از تاریخ صدور این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت نفت منصوب می‌شوید.

ماموریت اصلی و مهم‌ترین وظایف محوله جناب‌عالی در مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شامل سازماندهی، برنامه‌ریزی، نظارت و هدایت فرآیندها و فعالیت‌های تدوین، کنترل، ارزیابی و بازنگری پروژه‌های سرمایه‌ای شرکت در راستای سند چشم‌انداز، ماموریت، اهداف و برنامه‌های شرکت ملی نفت ایران است.

در ادامه این حکم آمده است: پیگیری اثربخش مراحل تصویب، ابلاغ و همچنین ارزیابی ماهانه، میزان پیشرفت پروژه‌ها و تحلیل شکاف میان وضع موجود با وضع مطلوب (پیشرفت برنامه شده) پروژه‌ها و ارایه گزارش‌های راهگشا، برای پرکردن شکاف و تسریع در اجرای پروژه‌ها، اطلاع رسانی و تعامل مستمر با ذی‌نفعان کلیدی، به ویژه برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران باید در اولویت ویژه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در این حکم همچنین از زحمات احمد باقری‌مقدم، مدیر پیشین برنامه‌ریزی تلفیقی این شرکت قدردانی کرده است.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-2013.html )