عنوان خبر: جزیره خارگ می تواند با اتکا و تعامل مردم و مسئولین به آبادانی و پیشرفت برسد
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
چهارشنبه 20 تير 1397 - 12:34:32

نخ نیوز : فرمانده ناوتیپ سپاه دریایی جزیره خارگ گفت: جزیره مقاوم خارگ نیز می تواند با اتکا به حمیت و تعامل مردم و مسئولین با چنین مدیرانی به آبادانی و پیشرفت برسد.
به گزارش نخ نیوز، مسعود فروتن فرمانده ناوتیپ سپاه دریایی جزیره خارگ با اشاره به نقش مهم شهرداری در مدیریت شهری خارگ، تلاش و کوشش این مجموعه را ستودند و برای مدیریت و کارکنان خدوم آن، آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

سرهنگ فروتن با اشاره به انتخاب شایسته صفایی بعنوان شهردار خارگ و کارنامه پربار و موفق ایشان آینده ایی بسیار نیک را برای جزیره مقاوم خارگ ترسیم کردند و افزود: صفایی در هر منسبی که حضور داشتند به خوبی توانستند خود را ثابت نموده و قدمهای نیکی بردارند.

وی ادامه داد: جزیره مقاوم خارگ نیز می تواند با اتکا به حمیت و تعامل مردم و مسئولین با چنین مدیرانی به آبادانی و پیشرفت برسد.

عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ نیز با قدردانی از حضور سرهنگ فروتن و حرکت ارزشمند وی ابراز امیدواری کردند با شکل گرفتن تعاملات فی مابین مخصوصا در ابعاد فرهنگی اقدامات شایسته ایی برای مردم فهیم خارگ صورت گیرد چرا که شهرداری و سپاه دریایی هر دو خدمت رسان مردمند و رضایتمندی و خشنودی مردم را هدف اصلی خدمت به این آب و خاک و مردم دلیرش می دانند.

علیپور نایب رئیس و مهندس بخشی عضو شورای اسلامی شهر نیز با قدردانی از سرهنگ فروتن و هیئت همراه، اقدام ارزشی ناوتیپ دریایی سپاه را مایه دلگرمی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ خواندند و در مسیر خدمت به ایران اسلامی برای این عزیزان آرزوی سربلندی نمودند .
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-12688.html )