عنوان خبر: میزبان خوبی برای سفرهای نوروزی به جزیره خارگ خواهیم بود
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
چهارشنبه 1 فروردين 1397 - 13:32:23

نخ نیوز : بخشدار ویژه خارگ گفت: تلاش ویژه‌ای داریم تا میزبان خوبی برای سفرهای نوروزی به جزیره خارگ باشیم


به گزارش نخ نیوز،محمود رضایی اظهار کرد: جزیره مقاوم خارگ یکی مهمترین و حیاتی ترین مراکز کشور آماده پذیرایی از موج اول مهمانان نوروزی است.

وی افزود: جلسات متعددی در حوزه های مختلف ورود مهمانان نوروزی و زائران راهیان نور دریایی در جزیره خارگ با حضور مسئولان استانی و حتی کشوری برگزار شد. شش شناور مسافربری در تعطیلات نوروز وظیفه حمل و نقل مسافران دریایی خارگ را بعهده دارند.

بخشدار ویژه خارگ اضافه کرد: جزیره خارگ از لحاظ مکانی در تعطیلات نوروزی بسیار خاص است چون خروج اهالی شریف خارگ برای تعطیلات یکی از مهم‌ترین مسائل چند سال اخیر بود که با همکاری و همراهی بخش خصوصی و اعضای شورای اداره بخش ویژه خارگ تمهیدات گسترده‌ای برای خروج وسایل نقلیه و خانواده‌های خارگی اندیشیده شد.

وی ادامه داد: تاکنون گزارش تخلف به این بخشداری واصل نشده است و همکاران من در بخش ویژه خارگ به‌صورت ساعتی مسائل ورود و خروج را رصد می‌کنند و از این بابت تا این لحظه نگرانی وجود نداشته است.

رضایی با اشاره به برگزاری ارودی راهیان نور دریایی در جزیره خارگ گفت: خوشبختانه چندین کاروان راهیان نور دریایی با استقبال باشکوه امام جمعه و مدیران ارشد بخش ویژه خارگ وارد جزیره خارگ شده و تا آنجایی که توانستیم سعی کردیم میزبان خوبی در حوزه راهیان نور دریایی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد راسخ داریم که این اردو راهیان نور دریایی کشور تاثیرگذاری بسیار زیادی در حوزه انتقال پیام رشادت و ایستادگی جزیره مقاوم خارگ دارد.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-12415.html )