عنوان خبر: بخشدار ویژه خارگ از حضور حماسی اهالی شریف خارگ در انتخابات قدردانی کرد
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
يكشنبه 31 ارديبهشت 1396 - 01:51:03

نخ نیوز : بخشدار ویژه خارگ در پیامی از حضور حماسی اهالی شریف خارگ در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی که دیروز(جمعه) برگزار شد، قدردانی کرد.


به گزارش نخ نیوز ، محمود رضایی در این پیام با قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید کرد، اینک به لطف پروردگار متعال و حضور آگاهانه شما مردم بصیر، وقت شناس و همیشه در صحنه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، حماسه ای دیگر به وقوع پیوست.

وی اضافه کرد که این حضور برگ زرین دیگری را بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران افزود، حضور یکایک شما را ارج می گذارم، با تشکر از احزاب سیاسی و داوطلبان شوراها که برای مشارکت در سرنوشت کشور، به صحنه آمدند.

وی افزود: آنها در کمال آرامش و متانت به ارایه برنامه های خود پرداختند و با تبریک به رئیس جمهوری منتخب و اعضای منتخب شوراهای اسلامی جزیره خارگ، از تلاش ها و زحمات همه عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در استان و حضور مردم متدین و همیشه در صحنه جزیره خارگ قدردانی می کنم.

وی در این پیام از درگاه احدیت، عزت، سربلندی و سرافرازی نظام، مردم ایران، به ویژه مردم متدین و ولایتمدار جزیره خارگ و همه خدمتگزاران به نظام را آرزو کرد.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-11656.html )