عنوان خبر: جشنواره ورزشی بومی محلی در جزیره خارگ برگزار می‌شود
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
چهارشنبه 26 آبان 1395 - 23:00:42

نخ نیوز : فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ گفت: به مناسبت هفته بسیج جشنواره ورزشی بومی محلی در جزیره خارگ برگزار می‌شود.


به گزارش نخ نیوز، عبدالکریم دانش‌آموز عصر چهارشنبه در حاشیه جلسه هفته بسیج اظهار کرد: هفته بسیج یادآور بزرگمردی کسانی است که با حضور سرفرازانه خود در عرصه‌های مختلف نظام مقدس اسلامی سبب عزت و سرافرازی کشور را فراهم آورده اند.

وی اضافه کرد: بسیج گوش به فرمان ولایت، همانطور که در سال‌های دفاع مقدس به دفاع از خاک و کیان این کشور پرداخت، امروز هم در عرصه‌های علمی، صنعتی و محرومیت‌زدایی موفقیت‌های بسیار زیادی داشته است.

دانش‌آموز تصریح کرد: اهم برنامه‌های پیش‌بینی شده، همایش و پیاده‌روی جاماندگان حسینی در روز اربعین با برپایی موکب و هیئت‌های عزاداری جزیره خارگ است که مطمئنا با حضور پرشور مردم انقلابی خارگ برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ ادامه داد: برگزاری جلسات بصیرتی و سیاسی با حضور نخبگان علمی و سیاسی خارگ در روزهای مختلف این هفته مبارک برگزار می‌شود.

دانش‌آموز با اشاره به اهمیت ورزش در بسیج افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف در شرکت‌های نفتی و همچنین جشنواره ورزشی بومی محلی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی برای اهالی شریف خارگ در دستور کار است.

وی اضافه کرد: غبارروبی گلزار مطهر شهدا، همایش تجلیل از زنان ایثارگر، دیدار با خانواده‌های معزز شاهد، دیدار مسئولان و فرماندهان بسیج با بزرگان اهل سنت، مراسم تجلیل از بسیجیان و ایثارگران نمونه برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ثارالله خارگ خاطرنشان کرد: همایش باشکوه ۵ آذر در روز جمعه پنجم آذر قبل از خطبه‌های نمازجمعه همزمان باسراسرکشور برگزار می‌شود.

وی افزود: افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های بسیج بخشی از برنامه‌های هفته مبارک بسیج در جزیره خارگ است.
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-10966.html )