عنوان خبر: مسابقات آزاد نوجوانان و مسابقات آزاد نونهالان پسر استان بوشهربرگزار شد
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
شنبه 9 مرداد 1395 - 00:47:13

نخ نیوز :مسابقات آزاد تنیس روی میز نوجوانان پسر و مسابقات آزاد نونهالان پسر استان بوشهر برگزار شد .


به گزارش نخ نیوز، مسابقات تنیس روی میز  آزاد نوجوانان پسر استان بوشهر با شرکت ۳۸ بازیکن از شهرستانهای بوشهر، دشتستان، دشتی، جم، گناوه و خارک در تاریخ ۶ مردادماه ۹۵ در مجموعه ورزشی آزادگان شهرستان بوشهر برگزار گردید .

در این دوره از مسابقات بازیکنان در ۱۳ گروه قرعه‌کشی شدند که از هر گروه نفرات اول به دور بعد صعود کردند و در دور نهایی ۱۳ بازیکن برتر در یک جدول حذفی قرار گرفتند و پس از انجام یک دور مسابقه در جدول حذفی ادامه مسابقات بصورت دوحذفی برگزار شد که در پایان پس از انجام ۵۵ بازی انفرادی مقامهای اول تا سوم بشرح زیر اعلام می گردد .

۱. پارسا خلیلی از شهرستان بوشهر مقام اول

۲. سیدعلی سعادتیان از شهرستان جم مقام دوم

۳. محمدرضا خزایی از شهرستان دشتستان مقام سوم

همچنین

مسابقات آزاد نونهالان پسر استان بوشهر با شرکت ۲۴ بازیکن از شهرستانهای بوشهر، دشتستان، دشتی، جم و خارک در تاریخ ۶ مردادماه ۹۵ در مجموعه ورزشی آزادگان شهرستان بوشهر برگزار گردید .

در این دوره از مسابقات بازیکنان در ۸ گروه قرعه‌کشی شدند که از هر گروه نفرات اول و دوم به دور بعد صعود کردند و در دور نهایی ۱۶ بازیکن برتر در یک جدول حذفی قرار گرفتند و پس از انجام یک دور مسابقه در جدول حذفی ادامه مسابقات بصورت دوحذفی برگزار شد که در پایان پس از انجام ۴۵ بازی انفرادی مقامهای اول تا سوم بشرح زیر اعلام می گردد .

۱. پارسا خلیلی از شهرستان بوشهر مقام اول

۲. پوریا بهرامی از شهرستان جم مقام دوم

۳. عرفان محمدحسینی از شهرستان دشتستان مقام سومنخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-10165.html )