عنوان خبر: تقدیر از بانوان مجموعه شهرداری بمناسبت هفته حجاب و عفاف
(شاخه: اخبار جزیره خارگ)
سه شنبه 22 تير 1395 - 12:32:26

نخ نیوز :بمناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف ، شهردار جزیره به همراه بانوان شاغل در مجموعه شهرداری و کارکنان واحد روابط عمومی و فرهنگی با امام جمعه محترم جزیره دیدار کردند .
به گزارش نخ نیوز، شهردار خارگ عفاف و حجاب را دو ارزش جامعه اسلامی دانستند و افزودند : به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران ، حضور فعال بانوان در به سمر رسیدن انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس نشان دهنده این است که نظام ما نظامی است که برابری بین زن ومرد و حضور بانوان در عرصه های سیاسی و اجتماعی را ارزشی والا می داند .

احمد بارگاهی به ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری خارگ در ماه مبارک رمضان پرداخت و خاطرنشان کرد : شهرداری خارگ تمام تلاش خود را در پییشبرد اهداف نظام اسلامی و حفظ ارزشها بکار می برد . و امیدواریم با همکاری و مشاوره های امام جمعه محترم ابعاد فعالیتهای شهرداری گسترش یابد .

حجت الاسلام کمالی نیز در سخنانی 21 تیر ماه هفته حجاب و عفاف را به حاضرین خصوصاً بانوان شهرداری تبریک گفتند و خاطر نشان کردند : دستورات اسلام بی دلیل نیست و حتما دلیل عقلانی برای انجام آن  وجود دارد ، یکی از نکاتی که دین ما بر آن تاکید دارد بحث حجاب است ، غربی ها بدنبال آن هستند تا مسئله حجاب را مانعی برای رشد زنها در جامعه جلوه دهد ، در حالی که اسلام حجاب را به جهت رشد معنوی بانوان آورده است .

وی حجاب را لازمه رسیدن زن به معنویت دانست و اذعان کردند : دشمنان همواره به دنبال استعمار دنیا و انسان هاست و برای اجرای نقشه های خود بحث حجاب را هدف قرار داده است .

وی افزود : دشمن با توجه اینکه در گذشته بارها با شکست در برابر اسلام و مسلمین روبرو شده و می داند که نقش زن در این پیروزی ها بسیار پر رنگ بوده است، لذا تصمیم دارد تا با حمله به عفت و حجاب زن ، موجبات تضعیف نظام اسلامی را فراهم آورد و اهداف از پیش تعیین شده خود را که همانا تضعیف جامعه اسلامی است پیاده سازی کند .

در انتهای مراسم از سوی امام جمعه و شهردار خارگ هدایایی به بانوان حاضر در جلسه اهدا گردید .

 
نخ نیوز | نفت خارگ | اخبار جزیره خارگ
( http://nakhnews.ir/newsF-10029.html )