مطالب مرتبط :

انهدام باند بزرگ واردکننده سلاح به استان بوشهر + تصاویر
قویترین مرد استان بوشهر، قهرمان خوزستان شد + تصاویر
استاندار بوشهر در تشریح دستاوردهای سفر معاون رئیس جمهوری به استان/ تصاویر
فرمانده انتظامی بوشهر در نشست خبری: نظرات شهروندان در سایت ها را رصد می کنیم/ عذرخواهی از خانواده یک مقتول/ کاهش همه جرایم جز تیراندازی در استان بوشهر+تصاویر
حل مشکلات ساکنان جزیره خارگ در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد(تصاویر)
برگزیدگان جشنواره تئاتر دفاع مقدس استان بوشهر معرفی شدند + تصاویر/ خارگی ها حرف اول و آخر را زدند !
ثروتمندترین جزیره کشور محروم از امکانات
نخستین همایش تجلیل از مفاخر روحانیت استان بوشهر برگزار گردید.
انتقاد شدید ائمه جمعه استان از مدیریت صدا و سیمای مرکز بوشهر
روند افزایشی حضور پرندگان در تالاب های استان بوشهر، از جمله خارگ و خارگو


عدالت خواه @ شنبه 29 فروردين 1394 - 01:56:55

1-تاسیسات اب و فاضلاب درخارگ که می گویند نفت انجام داده که در این پروژه اجرایی به علت بی کفایتی ناظران نفتی استانداردها رعایت نشده و به همین دلیل پروژه هنوز اجرایی نشده است و عکسهایی که از داخل لوله های فاضلاب گرفته شده واقعیت را نشان می دهد. چرا ریاست شورای شهر خارگ این موارد را بیان نمی کند جای بسی تعجب است.
2-بیان شده که احداث ساختمانهای فرهنگ سرا ، شهرداری و شورا ، بهزیستی .،مدرسه فنی و حرفه ای ، مدرسه ابتدایی ،زیباسازی میدان اصلی شهر و بازارچه ماهیگیران را شرکت نفت احداث کرده چرا نفتیها دوست دارند منت بر مردم بگذارند مگر از پول بودجه مملکت از نفت تامین نمی شود و درآمدهای نفتی نیز مربوط به بیت المال است به استان در یک شهر استانداریها از دولت مستقیم بودجه می گیرند و پروژه ها را انجام می دهد و در خارگ نیز همیشه نمایندگان نفت در جلسات دولت خود متقبل می شوند که هر دو مورد هزینه بیت المال و وزارت نفت نیز یکی از چندین وزارتخانه های دولت می باشد.
3-گفته شده مردم خارگ با50درصد یارانه وزارت نفت از تردد دریایی استفاده مینمایند درست می گویند که نفت پرداخت می کند دوباره عرض می کنم منت بر مردم نگذارید همانگونه که دولت برای مسیرهای جاده ای و ریلی و غیره یارانه دولتی پرداخت می کند در خارگ نیز دولت شرکت نفت را ملزم کرده است.
4-15درصد اختصاص پروازداده شده که درقبال وجه میتوانند تردد نمایند. بله درست بیان شده در بهمن سال 1393 سهمیه رایگان 15 درصدی اهالی بومی خارگ که با مصوبه دولت جمهوری اسلامی ایران مصوب شده بود به پرداخت نقدی تبدیل شد. بازهم بر مردم منت گذاشته شده است.
5-بیان شده است که کلیه مردم خارگ ازامکانات فرهنگی . ورزشی و اموزشی شرکت پایانه هارایگان استفاده مینمایند. با وجود این که بیشتر افراد استفاده کنندگان از نیروهای کلیه ادارات ...و....و....و...و غیره ها می باشند پس استانداری بودجه استخر شهر خارگ را پرداخت کند تا منتی بر مردم نباشد شورای شهر ضعیف عمل می کنید.
6- نوشته شده است که سالانه 15 میلیاردتومان الایندگی مردم خارگ به حساب استان واریز میگردد بله درست است ولی مقدار خیلی خیلی ناچیز به خارگ برمی گردد ریاست شورا با اعضاء شوراء جلسات مکرر برگزار کنید و از خواب خود بزنید و راهکاری پیدا کنید به نظر می آید کم کاری از شورای شهر می باشد.
7-می گویند پنج میلیاردتومان طبق درخواست استانداری نفت به اداره بندر بوشهر برای خریدکشتی پرداخت کرده است . باز هم بگویم مصوبه بوده و تشکر داریم اما دوباره کم کاری شورای شهر است که پیگیری نمی کند که موضوع کشتی به سرانجامی برسد.
8-گفته شده هزینه کارفرهنگی به امام جمعه و هزینه ساخت مصلی به امام جمعه هزینه ای از استانداری که به امام جمعه داده است هزینه فرهنگی به حساب ستاد نماز جمعه رفته که صاحبان امضاء امام جمعه نبوده و تا جایی که اطلاع داریم برگزار کننده فعالیتهای فرهنگی یکی از نیروههای حقوق بگیر شرکت پایانه های نفتی خارگ بوده و از همفکری امام جمعه خارگ در برگزاری فعالیتهای قرآنی استفاده شده است و هزینه استحصال زمین مصلی که به اشتباه گفته شده هزینه ساخت مصلی از طرف نفت به حسابی که امام جمعه در آن دخالتی ندارد واریز شده که زمینم استحصال شده روبروی یادمان شهدای گمنام وجود دارد و فکر نکنید که امام جمعه می تواند در جیب یا کیف بگذارد و بعد از مسئولیتش همراه خودش ببرد و همینطور هزینه پرداخت شده از طرف استانداری بنده که چیزی نشنیده ام فقط چندین بتن در زمین استحصال شده گذاشته که برای مهار امواج می باشد استانداری بهتر در جریان موضوع باید باشد.
9- موضوع اراضی جزیره خارگ که 93درصد اراضی تحت سلطه نفت می باشد و با وجود زمینهای زیادی که دور از مناطق عملیاتی وجود دارد حاضر نیست 2درصد زمینها را به مردم جهت سر ریز جمعیت اهالی واگذار نماید. و بگویم که نفت 60سال است که در خارگ حضور دارد و لی مردم بیش از چند قرن.
10-مردم دیگر کاری به مدیریت عملیات عمومی ندارند با وجود اینکه کلیه خدمات یارانه ای که دولت مانند مابقی شهرهای کشور می خواست به مردم شهر خارگ پرداخت کند دولت راهکار اندیشید که از طریق عملیات عمومی انجام شود و مصوبه دولت جمهوری اسلامی ایران بود که خدماتی بدون منت از طرف دولت به مردم داده شود و مدیریت عملیات عمومی مصوب شد. و هم اکنون نیز عملیات عمومی وجود ندارد چون کلیه موارد خدمات مصوبه ای دولت را لغو کرده اند.
11- گفته شده مردم خارگ ازدولت بیشترین سهم و یارانه رادریافت میکنند اولاً مگر هزینه کردهای انجام شده توسط نفت نقدی به حساب مردم واریز می شود نفتیها خود می گویند خدمات داده ایم خدماتی هم بوده که با مصوبه دولت و به تائید......... نیز رسید مثلاً خطوط تردد مانند متروی تهران نیز یارانه ایست باید برمردم منت گذاشت.
12- بیان شده است مشکل خارگ چیز دیگری است. مشکل خارگ بی تدبیری شورای شهر است که فقط به فکر پست و. مقام هستند و تنها کاری که می توانند انجام دهند بگویند که شهردار را استیضاح کنیم که صندلی برای شخص هم دست خودشان خالی کنند مشکل خارگ متقبل شدن نفت در اجرای پروژه ها می باشد بودجه ها به استانداری پرداخت شود
13- گفته شده که نفت 100سال است بیشتر از مسئولیتش برای ما بومیان کار کرده است به شما تذکر می دهم دروغ نگویید و چگونه می شود که نفت 60سال بیشتر نیست در خارگ حضور دارد و شما می گویید 100 سال است نفت بیشتر از مسئولیتش برای ما کار کرده است.
14- شما که می گوئید منافع بعضی از افراد به خطر می افتد آن افراد چه کسانی هستند مگر پول نقدی در کار است که نیست و اگر هم جایی برای کسی درآمدی باشد با همکاری مسئولین خدمات رسانی به نام مردم در زمان مجانی بودن بلیط هزینه پرواز درج می شده در صورتی که کارکنان شرکتهای پیمانکاری سوار بر پرواز و مسئول مربوطه نقدی هزینه را می گرفته هیچ ربطی به منافع اهالی بومی نمی باشد.
15-در آخر سند زمینهایی که قدمت بیش از صد سال را دارند برای سوک ارسال می کنم که معلوم شود قدمت مردم در خارگ چقدر است و چه شغلی داشته اند
16-و موارد دیگر.........
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

تاريخ / زمان

اوقات شرعیسفارش طراحی اپلیکیشنطراحی وب سایت