مطالب مرتبط :

گزارش تصویری/ تجلیل کارگران نمونه جزیره خارگ
حق آلایندگی جزیره خارگ باید پرداخت شود
کل معوقات کارگری پیمانکاری در جزیره خارگ پرداخت شد
شهرداری خارگ به پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان نگاه ویژه‌ای کند
جشن شب عید نیمه شعبان در جزیره خارگ
افزایش واردات نفت کره‌جنوبی از جزیره خارگ ایران در ماه نوامبر 2012
بازدید استاندار از پروژه های عمرانی جزیره خارگ
گزارش تصویری:افتتاح پروژه تعویض خط لوله 48اینچ نفت صادراتی در جزیره خارگ
نمایی از جزیره خارگ در شب
نجات مصدوم در حوالی جزیره خارگ


نخبه هفت @ دوشنبه 17 تير 1392 - 23:56:58

سلام بر جناب آقای صفایی احتراماً باتوجه به نضرسنجی بنده از ده نفر هفت نفر عدم رضایت خود را از اداره کار خارگ اعلام کرده اند دلیل آنها این بوده که خوب پاسخگو نیست و وقتی برای شکایت در مورد حق و حقوق خود مراجعه می کنند کارمندان اداره کار به آنها اعلام می کنند که مدرک داری! آخه اداره کار برای گرفتن حق کارگر باید پیگیری کند متاسفانه اداره کار وقتی که ناظرین خود را به محل کارگاه پیمانکار می فرستد چرا از کارگرانی که در آنجا کار می کنند حداقل نام و نام خانوادگی آنها را یادداشت نمی کند و بعد به پرونده ها رسیدگی کند بدلیل اینکه آیا همه کارگران قرارداد دارند یا خیر ؟ فقط تنها کار شما فرستادن..........برسرکار می باشد
کارگر @ يكشنبه 23 تير 1392 - 03:15:04

من از نزدیک با وظایف اداره کار آشنایی دارم . اگه اینجوری باشه که هر کس ادعایی کنه بگن بفرما و براش بنویسند که نمیشه پس مدرک واسه چیه ؟ واسه همین روزا . بعدش مشکلات کارگران را باید کلی رفع کنند اکه بگن اسمت چیه که ما کارگرا می ترسیم از خیر شکایتمون می گذریم .
احمدی @ پنجشنبه 27 تير 1392 - 02:11:30

جناب مدیر سایت . ضمن عرض سلام . خبر را از هر جا میگیری بخون . اسم رییس اداره کار کنار عکسش نوشته شده بعد شما یه چیز دیگه می نویسی . ضمنا" این خبر را من در سایت اداره کل کار بوشهر خوندم . سایت تسنیم خبر را تغییر داده و با یه تیتر جنجالی نوشته که اینطوری هم نیست .
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

تاريخ / زمان

اوقات شرعیسفارش طراحی اپلیکیشنطراحی وب سایت